keyvisual



Home
Agenda
Wedstrijd 16 oktober
Paardencentrum
Informatie
Lessen seizoen 21/22
Formulier Aanmelding
Pensionstalling
Huisregels
Menbewijs
Contact
 Privacy beleid

 Dressuur wedstrijd zaterdag 16 oktober

  

Startgeld per proef € 8,-.

Dit kan op 16 oktober in de kantine worden betaald voordat je gaat rijden.   

 

De proeven die worden gereden !!!!

B zonder galop Basissport

Dressuur B zonder galop 16 oktober 2021 (1).docx
Download 

B proef 3  

L1 proef 7  

L2 proef 11

Alle 3 de proeven te vinden op www.dressuurproeven.nl Basissport.

Dressuur Bixie stap draf 16 oktober 2021 (002).docx
Download 

Dressuur Bixie stap 16 oktober 2021.docx
Download

 

                

               Definitieve STARTLIJST

    ONDERLINGE DRESSUURWEDSTRIJD

                  16 OKTOBER 2021

De tijden zijn richttijden! Wees zelf op tijd aanwezig om op te zadelen indien nodig. Je kunt dus eerder of iets later aan de beurt zijn.
*Graag vooraf startgeld betalen (€8,- per proef).

Afmelden na 10 oktober = helaas wel het startgeld verschuldigd..
à Help elkaar �� Ruim al je spullen NETJES weer op!
* Prijsuitreikingen zijn steeds tussendoor. Je hoort vanzelf wanneer je prijsuitreiking is.


09:00u BB PONY’S

1. Ilse Vermanen                            Ramona
2. Marith Rixten                             Alice
3. Sil Vogel                                       Ramona
4. Ilse Berends                                Ariël
5. Marwin Veldman                       Ramona
6. Kaya Hoedemaker                     Alice
7. Merith Veldman                        Coco
8. Fleur Paping                               Ramona
9. Bernice van Os                           Fif
10. Denise Brouwer                      Ramona

Korte pauze


10:30u B PONY’S
 
1. Anouk Vermanen                      Alice
2. Evalin van Os                              Fif
3. Romy Schollema                       Benz
4. Maud Slangenberg                   Benthe
5. Jasmijn Rijploeg                         Dusty
6. Nathalie vd Ploeg                      Benz
7. Ilse Tuntelder                             Laila
8. Eva de Haan                               Dusty
9. Caitlynn Schluter                       Benz
10. Brigitte Vosjan                         Zorro
11. Melody Nagtegaal                   Laila
12. Florien Smit                              Dusty
13. Sennah Muilwijk                     Divo
14. Ronja Hofman                         Coco
15. Sterre Slangenberg                 Dreamer
16. Marjolein Uil                            Castor


12:30u          Pauze/jurywissel

12:45u Bixie stap/draf en aansluitend Bixie stap
Bixie draf
1. Ruth Sterenberg                        Castor
2. Lize Krijgsheld                            Ramona
3. Charlotte Wollinga                    Roosje
4. Arjan Beets                                 Ramona
5. Ellen Beets                                  Castor
6. Annet Beets                               Ramona
Bixie stap
1. Esther Wollinga                         Roosje
 
+/-13.45u L1 PONY’S / L2 PONY’S
1. Shanae Doornbos                     Lilly
2. Jente Spa                                    Prinsesje
3. Hanneke Sterenberg                Zorro
4. Susanne Zwarts                         Ariël
5. Senna Muntinga                       Lilly
6. Yara Reuter                                Zorro
7. Luna Muntinga                          Laila
8. Danique Huijzer                        Noura
1. Lisanne vd Knaap                      Vardau                      L2

Korte pauze

15:15u B ZONDER GALOP PAARD / BB PAARD (in handicap), aansluitend B PAARDEN
1. Sharon Olthof                            Kentucky      Bzg
2. Sharon Olthof                            Kentucky      BB
3. Daniek Bos                                  Essie              Bzg
4. Daniek Bos                                  Essie              BB
B paarden
1. Suzanne Uil                                Twynckel van ’t Gelok
2. Joyce Hoek                                 Nickie
3. Floor Groenendaal                   Sir Ziggy Chendo
4. Gabriëlla Welmers                    Eefje fan ‘e Pyksyl
5. Lotte Jonker                               Eddy
6. Manon Helfferich                     Gans
7. Hannah Broersma                    Misty Kare’s Thirth Tetti

+/- 16:30u L1 en L2 en aansluitend M2 PAARDEN (let op, L2 is tussendoor!)
1. Hannah Broersma                    Misty Kare’s Thirth Tetti
1. Daphne Jansen                         Lady Rose                             L2
2. Angela Rozema                         Uppie
3. Monique Kamminga                Etwan
4. Anne-Rixt vd Nieuwendijk      Maurits
5. Hannah Smallenbroek             Zorro
6. Melissa van Kampen                Cassablanca
7. Anneke Zandvliet                      Gans
M2pa
1. Erica Baar                                   Dinthe                                  M2
2. Daphne Jansen                         Maurits                                 M2


           

 

Top
Paardencentrum "Op de Heegswal". | info@paardencentrumopdeheegswal.nl